MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Emmafåtölj 7278097
*
nr 727 8097
Emmafåtölj
sent 1800-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 november 2011
kl 18:10:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/11 09:48:23
1
300 kr
25/11 22:24:13
2
600 kr
26/11 12:53:58
3
600 kr
26/11 12:55:04
3
650 kr
27/11 10:34:41
2
750 kr
28/11 16:23:57
4
Vinnande bud
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: emmafåtölj emmafåtöljer emmastol emmastolar karmstol karmstolar sekelskifte sent 1800-tal stol stolar
-
8162 Baljfåtölj
sengustaviansk stil, förgylld med röd klädsel
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:05
-
8164 Bergère
Gustaviansk stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:11
-
8163 Bergèrer
ett par, Louis XVI-stil, förgyllda med röd klädsel
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:40
-
8152 Dantestol
ek, grön/röd, kretong
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:26
-
1011 Fåtölj
Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Jetson, Dux, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:05
-
1012 Fåtölj
Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Jetson, Dux, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:59
*
Emmafåtölj
nr 727 8097
Emmafåtölj
sent 1800-tal
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 28 november 2011 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 23/11 09:48:23 | 1 | 300 kr |
| 25/11 22:24:13 | 2 | 600 kr |
| 26/11 12:53:58 | 3 | 600 kr |
| 26/11 12:55:04 | 3 | 650 kr |
| 27/11 10:34:41 | 2 | 750 kr |
| 28/11 16:23:57 | 4 | Vinnande bud |
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: emmafåtölj emmafåtöljer emmastol emmastolar karmstol karmstolar sekelskifte sent 1800-tal stol stolar
-
8162 Baljfåtölj
sengustaviansk stil, förgylld med röd klädsel
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:05 -
8164 Bergère
Gustaviansk stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:11 -
8163 Bergèrer
ett par, Louis XVI-stil, förgyllda med röd klädsel
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:40
-
8152 Dantestol
ek, grön/röd, kretong
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:26 -
1011 Fåtölj
Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Jetson, Dux, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:05 -
1012 Fåtölj
Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Jetson, Dux, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:59



